Hizmetlerimiz

Yüksek Gerilim İşleri

Şehir içi ve şehirler arası taşınan elektrik hizmeti için trafo merkezlerinin kurulumu ve devreye alınması, kablo imalatlarının yapılması.

Elektrik Proje Hizmetleri

Proje tasarımlarında talep, keşif ve proje değerlendirilmesi, ürün komponent seçimi, hesaplama ve modelleme, teknik ve ekonomik değerlendirme, enerji yönetimi konularında en ince ayrıntısına dikkat edilerek projeler hazırlanır.

wallet_giftcard

Topraklama Hizmetleri

Elektrik kaçaklarından korunma ve paratoner hizmetlerinin yapılması.

Orta Gerilim İşleri

Yapılan fabrika, konut, AVM, hastane ve diğer büyük imalatlar için dağıtım firmasının belirlemiş olduğu trafo merkezinden yeni kurulacak olan trafoların kablolarının çekilmesi, bağlantıları ve devreye alınması işlemleri.

Pano İmalatı

AG-OG ve zayıf akım sistemleri için pano imalatının yapılması ve devreye alınması işlemleri.

Otomasyon Sistemleri

Fabrika otomasyonları, akıllı bina otomasyonları,endüstriyel otomasyon sistemleri ve diğer otomasyon sistemlerinin imalatları ve anahtar teslim devreye alınma işlemleri

bolt

Alçak Gerilim İşleri

Konut, AVM, fabrika, hastane, metro vb. projelerin iç tesisatlarının yönetmeliğe uygun olarak yapılması ve devreye alınıp teslim edilme işlemleri.

verified_user

Mühendislik Hizmetleri

Aydem Elektrik tarafından yapılan tüm elektrik imalatlarının yetkili birimler tarafından geçici ve kalıcı olarak onaylatılması, projelerin teslim edilerek sorunsuz bir şekilde müşteriye teslim edilme işlemleri.

polymer

Zayıf Akım Elektrik Sistemleri

Yangından korunma, acil anons, internet ve DATA sistemleri, görüntülü konuşma (diafon) sistemleri, TV (uydu sistemleri), CC TV (kamera) sistemlerinin imalatı ve devreye alma işlemleri.

Şimdi arayarak (0212) 858 20 27 veya mail atarak iletişime geçebilirsiniz info@aydem.com.tr