Pruva 34

Proje Adı:Pruva 34
Yeri:Bakırköy / İstanbul
İnşaat Alanı:309.003,48 m2
Konut Alanı:157.588,37 m2 (A + B Blok + Sosyal tesis)
Konut Dağılımı: 4+1, 4+2, 5+1,5+2
Konut Adedi:239 Adet
Konut Büyüklükleri:290,8 m2 – 718,7 m2

Proje Hakkında

Hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir yaşam…

İstanbul’un en gözde bölgelerinden biri olan Bakırköy’de, denize sıfır bir alana konumlanan Pruva 34 ile ailenizle birlikte ayrıcalıklı bir yaşamın tadına varın.

Şehrin göbeğinde mavinin ve yeşilin buluştuğu noktada, Doğa Şehircilik güvencesi ile gıpta ile bakılacak bir yaşamın kapılarını aralamak mümkün. Bin bir çeşit ağaç ve rengârenk çiçeklerle süslenmiş yemyeşil alanlar, çim yollar, havuz ve uçsuz bucaksız deniz manzarası sizleri bekliyor. Yalın, estetik ve teknolojik bir çizgi ile tasarlanan evinizde, sizlerin ve çocuklarınızın mutluluğu için her detayı düşündük. Havuzları, geniş bahçesi, sosyal imkanları ve tabii ki Doğa Şehircilik güvencesi ile yükselen inşaatı ile Pruva 34, İstanbul’un göbeğinde size eşsiz bir ayrıcalık sunuyor.

Pruva 34 projesinde hem modern hem fonksiyonel alanlar yaratarak hayatınızı kolaylaştırırken, estetik çizgilerimizden de ödün vermedik. İşten eve döndüğünüzde toprak ve çimen kokusunu içinize çekerek rahatlayıp, pencerenizden Marmara denizinin eşsiz manzarasını izleyerek huzuru yakalayabilirsiniz.

Bırakın içiniz mavinin huzuruyla dolsun…

Projemizi Keşfedin: www.pruva34.com