DEPO

ERNAK DEPO

Amacımız, müşterilerimizin içinde bulunduğu pazarın, bugünkü ve yarınki ihtiyaçlarını belirlemek, hizmetlerimizi uluslararası normlara, Kalite Yönetim Sistemine uygun, verimli ve etkin bir şekilde sunan öncü bir kuruluş olmaktır.

Beklentimiz, yenilikçi, çağdaş, atılımcı yaklaşımlarla müşterilerimize hizmet kalitesinin sürekli korunacağı ve geliştirileceği güvenini vermektir.

Hedefimiz; Kalitenin Verimi ve Rekabet gücünü yükselten en önemli öğe olmasının vermiş olduğu bilinç ile yaşayan ve gelişen, kendini geliştiren bir kalite ruhunu oluşturmaktır.

Yönetim ilkemiz, tüm faaliyetlerimizde, sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmek, çevreye saygılı olmak, verimliliği yükselterek müşteri memnuniyetini arttırmak, Gelecekte de bugün olduğu gibi etik prensipler çerçevesinde çalışıp müşteri memnuniyetini arttırmaktır.

Çalışanlarımız varlığımızın kaynağıdır. Onların daha verimli olacakları ve şirketimizde çalışmaktan gurur duyacakları ortamı sağlamak ve sürekli geliştirmek, temel yönetim anlayışımızdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed